Przerwy inaczej - "budząca się szkoła"

  • 9.11.2017, 09:19
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Przerwy inaczej -
Naszej placówce bliska jest idea "Budzącej się Szkoły", dlatego postanowiliśmy wprowadzić pewne innowacje umilające przerwy międzylekcyjne.

Pierwszym z kroków było wystawienie na holu głównym szkoły worków "sako", na których uczniowie mogą wypoczywać. Zostały one zakupione dzięki hojności sponsorów: pana Kamila Kotuli (firma EXPERTBUD), pana Michała Bronki i pana Huberta Łubniewicza.

Z kolei pani dyrektor Magdalena Bujakowska wyszła z pomysłem utworzenia "kącika śniadaniowego", czyli strefy oznakowanych stolików na holu głównym, przy których uczniowie mogą w spokoju zjeść śniadanie.

Oba rozwiązania bardzo przypadły dzieciom do gustu, bo od pierwszego dnia cieszą dużym zainteresowaniem naszych podopiecznych. W najbliższym czasie przewidywane są kolejne innowacyjne pomysły. Chcemy, by uczniowie czuli się w naszej szkole dobrze i swobodnie.

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe