Wystawa na placu

  • 11.09.2018, 19:39
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Wystawa na placu
 „Ojcowie niepodległości” to tytuł wystawy ulicznej przygotowanej przez Instytut Pamięci Narodowej w Szczecinie. Można ją oglądać pod pomnikiem na Placu Konstytucji 3 Maja w Świdwinie.

Wystawa została przygotowana z okazji zbliżającej się setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Składa się z plansz zawierających zdjęcia najważniejszych polityków tamtego czasu, kalendarium wydarzeń, mapy, reprodukcje dokumentów sprzed stu lat itp.

Wystawa jest częścią akcji „Moja Niepodległa”, której celem jest zaproszenie Polaków za pośrednictwem mediów społecznościowych, w jaki sposób rozumieją i postrzegają pojęcie „#MojaNiepodległa”. Szczegóły na stronie www.mojaniepodlegla.pl.

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe