Łączna została przebudowana

  • 1.08.2017, 16:38
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Łączna została przebudowana
      Planowo zakończyła się przebudowa ulicy Łącznej, czyli jednej z zaplanowanych na 2017 rok inwestycji drogowych miasta Świdwin.

            Wykonano tu nową nawierzchnię z wieloelementowej kostki polbruk, co znacznie poprawiło estetykę tego miejsca i nadało ulicy wygląd zbliżony do pobliskiej ulicy Wenedów. Przebudowano także przyległe parkingi i wykonano dwa przejścia dla pieszych. Prace zostały przeprowadzone na odcinku 202 metrów bieżących. Prace wykonało Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe "Drokon" ze Świdwina.

            Wykonawca dotrzymał terminu zakończenia inwestycji, który był wyznaczony na 31 lipca. Koszt wyniósł 466 tysięcy 919 złotych. Miasto sfinansowało przebudowę ul. Łącznej z własnego budżetu.

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe