NIELEGALNY TYTOŃ NIE TRAFI NA RYNEK

  • 1.08.2017, 16:47 (aktualizacja 01.08.2017 16:49)
  • KPP Świdwin
NIELEGALNY TYTOŃ NIE TRAFI NA RYNEK
W środę policjanci świdwińskiej jednostki wspólnie funkcjonariuszami Zachodniopomorskiego Urzędu Celno Skarbowego w Szczecinie ujawnili wyroby tytoniowe bez znaków akcyzy. Właścicielowi „lewego towaru” oprócz jego przepadku, grozi kara grzywny i pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze świdwińskiej komendy ustalili, że mieszkaniec powiatu świdwińskiego może posiadać zabronione wyroby tytoniowe bez znaków akcyzy. Skrupulatna analiza zebranych materiałów pozwoliła policjantom na sprawdzenie swoich podejrzeń. Szybko okazało się, że są one niezwykłe trafne, gdyż dodatkowo znaleziono u niego nielegalną uprawę konopi. Właściciel „lewego towaru” został zatrzymany do wyjaśnienia. 

Policjanci ustalają w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie nielegalnego towaru oraz do kogo miał on trafić.

Policjanci zabezpieczyli roślinę a „lewy towar” zatrzymany od mieszkańca powiatu świdwińskiego został przekazany do wyjaśnienia Zachodniopomorskiego Urzędu Celno Skarbowego w Szczecinie.

Teraz mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności, grzywna i przepadek mienia.

KPP Świdwin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe