Biegowe święto w Nowogardzie

  • 3.10.2017, 18:03
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Biegowe święto w Nowogardzie
1 października z udziałem świdwińskich zawodników odbył się silnie obsadzony IV Bieg Uliczny Toyoty w Nowogardzie na dystansie 10 km.

Piękna słoneczna pogoda sprawiła, że w niedzielne popołudnie na starcie pojawiło się aż 320 biegaczy i biegaczek z całego kraju wśród których nie zabrakło i naszych zawodników. Trasa biegu obfitowała w długie i proste podjazdy i zjazdy, a start i metę ulokowano nad Jeziorem Nowogardzkim. Wyczerpujący sezon dał się we znaki wszystkim, jednak niebyło to przeszkodą w uzyskaniu bardzo dobrych wyników i miejsc przez świdwińskich amatorów biegania.

Wyniki i miejsca naszych zawodników kat. OPEN:

34. Wojtek SMAGOWSKI – KB Sprint Świdwin – 41:10 (rekord życiowy!)

98. Sławomir DOMAGAŁA – Koryukan Świdwin – 47:18

111. Kamil SZYPOSZYŃSKI – Mecenas i Przyjaciele – 48:05

122. Robert SKAŁECKI – 21 BLT Świdwin – 49:16

132. Norbert POLAŃSKI – 21BLT Świdwin – 50:00 (rekord życiowy!)

GRATULUJEMY i życzymy dalszych udanych startów na koniec sezonu.

 

Promocja Urząd Miasta Świdwin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe