Wypadki na DW 162

  • 4.10.2017, 17:05
  • Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie
Wypadki na DW 162
Dnia 3 października 2017 r. na drodze wojewódzkiej nr 162 pomiędzy Świdwinem a Sławoborzem doszło do dwóch niebezpiecznych wypadków.


 

Około godziny 8:28 do Powiatowego Stanowisko Kierowania w Świdwinie wpłyneło zgłoszenie o zderzeniu czołowym dwóch samochodów osobowych. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz udzieleniu KPP poszkodowanym.  Działania zakończono o 11:26.

O godzinie 11:54 z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłyneło zgłoszenie o kolejnym wypadku. Po raz kolejny doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów: samochodu ciężarowego z busem. Działania Straźy Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydobyciu zakleszczonego poszkodowanego z busa za pomoca narzędzi hydraulicznych.Działania zakończono o godz. 18:31.

W działanach udział wzięli: JRG Świdwin, OSP Sławoborze, Policja, ZRM oraz LPR.

Opracowanie: mł. asp. Piotr Krasiński

Zdjęcia: JRG Świdwin

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe