Pocztówka z Krakowa

  • 7.11.2017, 16:33
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Pocztówka z Krakowa
Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Świdwinie  wzięły udział w ogólnopolskiej akcji Pocztówkowe Przedszkole. To akcja, która polega na wymianie pocztówek.

Przedszkolaki z grupy Tygryski wysłały kartkę z Świdwina, swoje portrety oraz zdjęcia na tle zabytków Świdwina. Wspólnie ze swoją wychowawczynią wysłały ją do Krakowa. Cierpliwie czekały. Przepiękna, kolorowa pocztówka z Krakowa, a na niej pozdrowienia dla dzieci z naszego przedszkola wprawiła wszystkich  w bardzo radosny nastrój. Była też duma, że ktoś z bardzo daleka chce nas poznać. Była to też ciekawa lekcja, na której maluszki dowiedziały się więcej o Krakowie. Podtrzymywanie tradycji pisania listów i wysyłania pocztówek oraz zawierania nowych przyjaźni z przedszkolakami z całej Polski, to główne cele akcji, do jakiej przystąpiliśmy.

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe