Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu fotograficznego i plastycznego

  • 7.11.2017, 17:12
  • Starostwo Powiatowe w Świdwinie
Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu fotograficznego i plastycznego

Dnia 31.10.2017r w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Świdwinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursów: plastycznego i fotograficznego, które odbyły się w ramach projektu "Edukacja ekologiczna w Powiecie Świdwińskim". W uroczystości wzięli udział Starosta Świdwiński Mirosław Majka i Nadleśniczy Nadleśnictwa Świdwin Rafał Grzegorczyk.

Laureaci konkursu fotograficznego: I nagroda - deskorolka elektryczna - Natalia Piątkowska; II nagroda - czytnik e-booków - Milena Rysiukiewicz; III nagroda - zestaw gadżetów promocyjnych - Julia Czeszejko. Laureaci konkursu plastycznego: a) w kategorii wiekowej: uczniowie szkół podstawowych klasy od I-IV: I nagroda - deskorolka elektryczna - Jakub Zamojski; II nagroda - hulajnoga trójkołowa - Nina Bramowicz; III nagroda - zestaw gadżetów promocyjnych - Hanna Waszczyk; b) w kategorii wiekowej: uczniowie szkół podstawowych od klasy V i uczniowie szkoły gimnazjalnej: I nagroda – deskorolka - Kornelia Polańska; II nagroda - czytnik e-booków - Magdalena Mykieta; III nagroda - zestaw gadżetów promocyjnych - Patrycja Kossakowska. Nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

(SP)

Starostwo Powiatowe w Świdwinie
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe