Chłopcy grali w piłkę ręczną

  • 13.11.2017, 09:53
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Chłopcy grali w piłkę ręczną
10 listopada 2017 roku odbył się cykliczny Turniej Piłki Ręcznej chłopców  z okazji Narodowego Święta Niepodległości o Puchar Burmistrza Miasta Świdwin.

Nasi zawodnicy zajęli II miejsce, III miejsce wywalczyli zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 2 z Drawska Pomorskiego, a turniej wygrała drużyna Szkoły Podstawowej nr 6 ze Szczecinka.

W imieniu burmistrza puchary i dyplomy wręczył zawodnikom kierownik Wydziału Oświaty, Sportu i Turystyki Pan Bogdan Wachowiak.

Gościem specjalnym turnieju był Pan Zbigniew Tarczykowski - prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Ręcznej. Obecność Pana Tarczykowskiego związana była z wręczeniem Panu Leszkowi Bronowickiemu Złotej Odznaki ZPRP, przyznanej przez zarząd Związku Piłki Ręcznej w Polsce za wybitne osiągnięcia sportowe.                                                      

 

                                                                           Bożena Jurczyk

Promocja Urząd Miasta Świdwin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe