WYŁUDZILI KREDYT NA BLISKO 60 TYSIĘCY ZŁOTYCH

  • 30.11.2017, 10:00
  • KPP w Świdwinie
WYŁUDZILI KREDYT NA BLISKO 60 TYSIĘCY ZŁOTYCH
Policjanci Komisariatu Policji w Połczynie Zdroju dzięki czujności pracownicy banku i szybkiej, profesjonalnej reakcji, na gorącym uczynku zatrzymali 4 mężczyzn podejrzanych o wyłudzenie kredytu. Jeden ze sprawców wniósł o 59 tysięcy pożyczki, przedkładając sfałszowane dokumenty. Policjanci do wypłaty całości kwoty nie dopuścili, a zatrzymani w sprawie mężczyźni odpowiedzą między innymi za oszustwo.

Pracownica banku telefonicznie powiadomiła o możliwości podjęcia próby wyłudzenia kredytu. Policjanci pełniący służbę na terenie Połczyna błyskawicznie przystąpili do działań związanych z zatrzymaniem mężczyzny oraz ustaleniem innych osób mogących mieć związek ze sprawą. Funkcjonariusze pojawili się w okolicy wskazanej placówki bankowej i podjęli obserwację. W wyniku czynności zatrzymani zostali pozostali trzej mężczyźni, którzy wspólnie realizowali plan wyłudzenia kredytu.

Dzięki czujności pracownicy banku i działań policjantów mężczyźni zostali zatrzymani. Sprawcy odpowiedzą między innymi za oszustwo. Wobec podejrzanych został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczania kraju.

KPP w Świdwinie
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe