Pożar w Sławoborzu

  • 30.11.2017, 10:02 (aktualizacja 01.12.2017 11:33)
  • Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie
Pożar w Sławoborzu
Dnia 26 listopada 2017 roku około godziny 1257 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Świdwinie otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Sławoborze.

Do zdarzenia bezzwłocznie zostały zadysponowane niezbędne siły i środki. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że ogniem objęty jest budynek mieszkalny.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia z jednoczesnym podaniem 1 prądów wody do wnętrza mieszkania celem ugaszenia ogniska pożaru. 
Po wejściu do mieszkania odnaleziono mężczyznę, ewakuowano go, przekazano lekarzowi PRM, który stwierdził zgon.
W działaniach udział wzięli: JRG Świdwin, OSP Sławoborze, OSP Rokosowo, OSP Słowieńsko, OSP Lekowo, Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

 

Tekst : sekc. Bartłomiej Kozicki

Zdjęcia: OSP Sławoborze

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe