Wypadki w powiecie świdwińskim

  • 13.12.2017, 10:40
  • Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie
Wypadki w powiecie świdwińskim
W dniach 9 i 10 grudnia 2017 r. na drogach powiatu świdwińskiego doszło do trzech wypadków z udziałem samochodów osobowych. We wszystkich przypadkach dochodziło do czołowego uderzenia w przydrożne drzewa. W następstwie tych zdarzeń 7 osób zostało poszkodowanych i trafiło do szpitala.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym oraz przeszukania obszarów wokół zdarzeń celem upewnienia się że nie ma więcej osób poszkodowanych.

We wszystkich działaniach uczestniczyło 6 zastępów PSP i 2 zasępy OSP - 30 ratowników, Policja oraz Zespoły Ratownictwa Medycznego.


Tekst : sekc. Bartłomiej Kozicki

Zdjęcia : KP PSP Świdwin

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe