Dzielnicowi jeżdżą nowym samochodem

  • 20.12.2017, 21:46
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Dzielnicowi jeżdżą nowym samochodem
19 grudnia burmistrz Jan Owsiak wręczył świdwińskim policjantom kluczyki od nowego radiowozu. Zakup tego pojazdu jest efektem dobrej współpracy samorządu Świdwina oraz policji.

Nowe auto to odpowiednio oznakowany hyundai, który został uprzednio przystosowany do potrzeb policji. Kosztami zakupu samochodu (48 tysięcy złotych) podzieliły się po równo: Komenda Główna Policji oraz samorząd miasta Świdwin. Wszyscy radni miejscy głosowali za udzieleniem takiej pomocy miejscowym stróżom prawa.

We wtorek 19 grudnia na terenie Komendy Powiatowej Policji odbyła się skromna uroczystość przekazania samochodu. Władze miasta reprezentowali burmistrz, Jan Owsiak oraz przewodniczący Rady Miasta, Henryk Klaman. Komendant powiatowy policji inspektor Piotr Krakowski nie ukrywał radości z nowego nabytku – Gdyby nie pomoc ze strony miasta, nie byłoby tego samochodu – powiedział. – Radiowóz przyda się przede wszystkim naszym dzielnicowym na terenie Świdwina. Będą dzięki temu mogli szybciej dotrzeć do poszkodowanych. Burmistrz Jan Owsiak ma nadzieję, że współpraca z policją nadal będzie się dobrze układała: - Po raz pierwszy biorę udział w takiej uroczystości, ale nie po raz pierwszy miasto Świdwin dofinansowuje różnego rodzaju przedsięwzięcia służb mundurowych.

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe