Wigilia w powiecie świdwińskim 2017

  • 20.12.2017, 22:02
Wigilia w powiecie świdwińskim 2017 http://powiatswidwinski.pl/index.php/pl/2-uncategorised/503-wigilia-powiatowa-2

Na wspólnym kolędowaniu i łamaniu się opłatkiem minęło tradycyjne spotkanie wigilijne w Powiecie Świdwińskim. 14 grudnia Starosta Świdwiński Pan Mirosław Majka oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Pani Danuta Malitowska gościli zaproszonych w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Broniewskiego w Świdwinie.

Zaproszenie przyjęli m.in. Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Pan Ryszard Mićko, Burmistrzowie, Wójtowie i samorządowcy, Dowódca 21 BLT w Świdwinie płk dypl. pil. Karol Jędraszczyk, komendanci Powiatowej Straży Pożarnej i Policji, przedstawiciele Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu, dyrektorzy jednostek organizacyjnych, przedsiębiorcy , reprezentanci organizacji kombatanckich i organizacji pozarządowych.
Spotkanie opłatkowe rozpoczęło się koncertem kolęd i pastorałek w wykonaniu młodzieży polskiej i ukraińskiej z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. St. Staszica w Połczynie-Zdroju, przygotowanym przez Panią Kingę Dolatowską i Panią Joannę Tokarską. Następie Przewodnicząca Rady Powiatu i Starosta Świdwiński powitali przybyłych i złożyli życzenia świąteczno-noworoczne. Życzenia do zebranych skierowali także Członek Zarządu W Z Ryszard Mićko i Burmistrz Połczyna- Zdroju - Barbara Nowak, wspólną modlitwę poprowadził ks. Roman Tarniowy. Następnie uczestnicy spotkania przełamali się opłatkiem, składając sobie serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe