36 - LETNI MĘŻCZYZNA POSZUKIWANY ENA ZATRZYMANY

  • 4.01.2018, 08:51
  • KPP w Świdwinie
36 - LETNI MĘŻCZYZNA POSZUKIWANY ENA ZATRZYMANY
Funkcjonariusze ze świdwińskiej Komendy Powiatowej Policji zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez austriacki wymiar sprawiedliwości. 36-latek podejrzewany jest o dokonanie rozboju na terenie Austrii. Mężczyzna dzisiaj został doprowadzony do Sądu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie zdobyli informację, że poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania ukrywa się na terenie powiatu świdwińskiego. Mężczyzna w czasie zatrzymania był kompletnie zaskoczony i nie stawiał oporu.

Zatrzymany wczoraj mężczyzna, dzisiaj został doprowadzony do Sądu i zastosowany został wobec niego tymczasowy areszt do czasu podjęcia przez Sąd decyzji co do ekstradycji.

KPP w Świdwinie
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe