POLICJANT W CZASIE WOLNYM OD SŁUŻBY PRZYCZYNIŁ SIĘ DO ZATRZYMANIA POSZUKIWANEJ

  • 5.01.2018, 12:08
  • KPP w Świdwinie
POLICJANT W CZASIE WOLNYM OD SŁUŻBY PRZYCZYNIŁ SIĘ DO ZATRZYMANIA POSZUKIWANEJ
Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie w czasie wolnym od służby zauważył poszukiwaną 21 -latkę, która była poszukiwana przez Sąd w Świdwinie za przestępstwo kradzieży a także do wykroczeń.


Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 15-tą. Na jednej z ulic w Świdwinie, policjant będąc w czasie wolnym od służby zauważył znaną mu z imienia i nazwiska poszukiwaną. Była to 21-letnia mieszkanka Świdwina, którą prokuratura i sąd ścigał za przestępstwo kradzieży. Policjant natychmiast skontaktował się telefonicznie z Dyżurnym w Świdwinie informując go o rozpoznaniu poszukiwanej kobiety. Dyżurny na miejsce wysłał dwa patrole, którzy niezwłocznie udali się we wskazane miejsce i dzięki szybkiemu działaniu zatrzymali poszukiwaną, która jak się okazało miała przy sobie karton z czekoladami. Wraz z poszukiwaną kobietą został zatrzymany jej 30-letni znajomy, również mieszkaniec Świdwina, bo jak się okazało, chwilę wcześniej oboje dokonali w pobliskim sklepie kradzieży czekolad. Zatrzymani są dobrze znani świdwińskiej policji, w chwili zatrzymani oboje byli pod wpływem alkoholu.

W dniu dzisiejszym zatrzymani zostali przesłuchani i przyznali się w swoich wyjaśnieniach do kradzieży. Kobieta dzisiaj trafiła do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Śmiało można stwierdzić, że postawa policjanta będącego poza służbą stanowi wzór do naśladowania.

KPP w Świdwinie
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe