Podsumowanie startów halowych

  • 5.03.2018, 16:00
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Podsumowanie startów halowych
Luty to miesiąc startów halowych dlatego podobnie jak w ubiegłym roku zawodnicy UKL „Feniks” Świdwin startowali w zawodach lekkoatletycznych sprawdzając formę po sezonie zimowym.

W dniach 10-11 lutego 2018 r. troje z naszych zawodników uczestniczyło w Halowych Mistrzostwach Polski U18, U20 w Toruniu.

Najlepszy wynik uzyskał Mariusz Wojdalski, który zajmując 11 miejsce zakwalifikował się do finałowego biegu na 200m z nowym rekordem życiowym 23:69. Julia Kobierecka ukończyła bieg na 60m z wynikiem 8,60 natomiast Szymon Siwek w biegu na 2000m uzyskał wynik 5:59,53.

***

W kolejny weekend już po raz drugi najmłodsi zawodnicy Feniksa brali udział w Halowych Mistrzostwach Województwa OLA Zachodniopomorskie w Szczecinie.

Nasz Klub reprezentowali: Rafał Wojdalski, Zuzia Jędrys, Róża Adametz, Kacper Chojenta i Bartosz Kruk, który wygrał rywalizację wśród chłopców w roczniku 2006 i zdobył dwa złote medale - jeden za skok w dal i jeden za bieg na 60m.

Zawodnicy mogli wystartować na Halowych Mistrzostwach Województwa dzięki temu, że są uczestnikami programu "LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO!"

 

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

Joanna Kruk - UKL "Feniks" Świdwin

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe