Jak prowadzić skuteczną sprzedaż?

  • 5.03.2018, 16:08
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Jak prowadzić skuteczną sprzedaż?
Kilkanaście osób prowadzących działalność gospodarczą lub zamierzających ją uruchomić uczestniczyło w szkoleniu na temat technik skutecznych sprzedaży, które odbyło się 1 marca w świdwińskim Urzędzie Miasta.

Uczestników powitał burmistrza Świdwina, Jan Owsiak. Szkolenie poprowadził Michał Lisiecki z Poznania - przedsiębiorca i szkoleniowiec, autor artykułów oraz bloga na temat umiejętności sprzedaży (www.artofsale.com.pl). Wyjaśniał, w jaki sposób zdobywać nowych klientów, jak wyróżnić na tle konkurencji, jakie techniki sprzedaży najlepiej zachęcają klientów do zakupu i jak wybić się ze swoją ofertą z informacyjnego szumu. Przekazywane informacje były wzbogacone prezentacjami multimedialnymi.

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe