Pożar w miejscowości Ostrowąs

  • 5.03.2018, 16:29
  • Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie
 Pożar w miejscowości Ostrowąs
Dnia 01 marca 2018 roku około godziny 1700 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Świdwinie otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Ostrowąs.

Do zdarzenia bezzwłocznie zostały zadysponowane niezbędne siły i środki. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że ogniem objęty jest budynek wielorodzinny składający się z parteru i poddasza.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia z jednoczesnym podaniem  prądów wody celem ugaszenia ogniska pożaru. Przed przyjazdem straży pożarnej 7 osób samodzielnie opuściło mieszkania. Lokale zastępcze dla osób ewakuowanych zabezpieczyły władze gminne z przybyłymi na miejsce działań przedstawicielami Miejskiego Centrum Zarządzania w Połczynie-Zdroju. W działaniach brały również udział:  Policja, Pogotowie Energetyczne oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

 

Tekst : sekc. Bartłomiej Kozicki

Zdjęcia: KP PSP Świdwin

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe