Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Połczyn-Zdrój

  • 5.03.2018, 16:34
  • Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie
 Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Połczyn-Zdrój


W dniu 03 marca 2018 r. o godzinie 5:10 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Świdwinie wpłynęła informacja  z WCPR o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Połczyn-Zdrój. Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono pożar dachu budynku jednorodzinnego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu dwóch prądów wody w natarciu (jeden prąd wprowadzono do wewnątrz budynku drugi na zewnątrz). Wykonano prace rozbiórkowe polegające na demontażu płyt regipsowych i usunięciu wełny mineralnej w celu dotarcia do palącej się więźby dachowej. Tlące się elementy konstrukcyjne usunięto i dogaszono na zewnątrz. Przybyły na miejsce ZRM przebadał osoby zamieszkujące budynek - nie stwierdzono potrzeby hospitalizacji.

W działaniach barły udział: 4 zastępy JRG Świdwin, 2 zastępy OSP Połczyn-Zdrój,1 zastęp OSP Zajączkówko,  pogotowie ratunkowe, policja, pogotowie energetyczne, z-ca burmistrza miasta Połczyn-Zdrój.

 

Tekst. st. sekc. Agata Rakowska

Zdjęcia: KP PSP Świdwin

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe