czwartek, 28 marca 2024 18:06
Ważne informacje

Tenisiści na podium

7 kwietnia w Sianowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w tenisie stołowym w kategorii juniorów i kadetów. Bardzo dobrze wypadli w tych Mistrzostwach chłopcy z klubu MSZS Świdwin, którzy stanęli pięć razy na podium (3 razy na najwyższym).

W kat. juniorów w grze indywidualnej(rocznik 2000-2002) zwyciężył nasz najlepszy zawodnik D.Szczerba i zdobył awans na Mistrzostwa Polski w Krośnie.

1.D.Szczerba-Świdwin 2.D.Kosiński-Stepnica 3.K.Pyra-Wierzbięcin.

W kat. juniorów w grze podwójnej (debel) również zwyciężyli nasi chłopcy D.Szczerba i D.Zelek i zostali mistrzami województwa.

Natomiast w kat. juniorów w grze mieszanej (mikst) D.Zelek z A.Chrapkowską z Bornego Sulinowa sprawili ogromną niespodziankę pokonując w finale faworytów ze Stepnicy 3:1 i sięgnęli po 1 miejsce.

W kat.kadetów w grze podwójnej M.Błażejczyk-Świdwin z W.Kwiatkowskim (Pieszcz) i K.Laskiewicz (Świdwin) z Sz.Nowym (Gryfice) zajęli 3miejsca. Opiekunami tych zawodników z klubu MSZS Świdwin są Dariusz Gąsiorowski (w klubie) i Adam Wilk (w szkole).