Medale dla zapaśników

• 24.06.2018, 11:20
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Świdwińscy zawodnicy uczestniczyli ostatnio w dwóch dużych imprezach zapaśniczych.

W miejscowości Gyor na Węgrzech odbyły się Mistrzostwa Europy Młodzików. Polskę reprezentował aktualny mistrz Polski Kacper Śledź z „Technika” Świdwin. Doszedł do 1/8 finału, gdzie uległ zawodnikowi z Ukrainy. Trener Kadry Narodowej był zadowolony z występu Kacpra.

Druga impreza to Mistrzostwa Polski Juniorów we Włodawie. Wystartował w niej Maciej Kępka z „Technika”, który wywalczył srebrny medal. Ten sam zawodnik wcześniej został mistrzem Polski młodzików, brązowym medalistą Mistrzostw Polski Kadetów. Teraz natomiast odniósł sukces w trzeciej grupie wiekowej.