UCIEKAJĄC Z WŁAMANIA WSKOCZYŁ DO RZEKI

  • 30.03.2017, 09:49
  • KPP Świdwin
UCIEKAJĄC Z WŁAMANIA WSKOCZYŁ DO RZEKI
W sobotę 30-letni sprawca usiłowania włamania do garażu w Świdwinie w obawie przed ujęciem, wskoczył do rzeki a następnie porzucając skradzione mienie oddalił się z miejsca zdarzenia.


Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotę, tuż po godzinie 6.00 w Świdwinie, gdzie przejeżdżający rowerem właściciel garażu zobaczył uchylone drzwi od swojego garażu, które wynajmował swojemu znajomemu. Wewnątrz garażu jak się okazało, nie zobaczył znajomego, tylko młodego mężczyznę. Mężczyzna ten oświadczył, iż jedynie pomaga w „porządkach”.

Właściciel garażu zaniepokojony sytuacją, powiadomił znajomego, który po chwili zjawił się w wynajmowanym garażu wraz ze swoim synem. Jak się okazało, sprawca włamania na widok tych mężczyzn zaczął uciekać porzucając skradzione mienie. Zdecydowanie szybszy okazał się syn pokrzywdzonego, który ujął sprawce zdarzenia, ale tylko na chwile, gdyż ten się oswobodził i uciekając wskoczył do rzeki. W wyniku dalszych działań policji, sprawca usiłowania kradzieży został zatrzymany i zostały przedstawione mu zarzuty, do których się przyznał.

Za przywłaszczenie cudzonego mienia kodeks karny reguluje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. 

 

KPP Świdwin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

policja
policja 8.04.2017, 20:27
Złodziej....
Sprawiedliwosc
Sprawiedliwosc 30.03.2017, 18:23
Pewnie moje komentarze nie beda dodane uzbieram dowody na oczyyszczenie mnie z zarzutu i przedstawie je
Sprawiedliwosc
Sprawiedliwosc 30.03.2017, 18:19
Czemu policja nie powie w jaki sposob uzyskala przyznanie sie? Gdzie dowody? Czemu zlodziej mial klucz?
Sprawiedliwy
Sprawiedliwy 30.03.2017, 18:09
Niech poszukaja prawdziwego zlodzieja a czemu sie przyznalem bo musialem tego tak nie zostawie niech bedzie sprawiedliwosc a nie wciskanie kitu zadnych dowodow nie ma dna ani odciskow

Pozostałe