Trudna droga do mety

  • 12.05.2017, 10:46
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Trudna droga do mety
W dniu 7 maja odbył się Maraton MTB Polodowcową Krainą Drawy i Dębnicy w Połczynie - Zdroju w ramach Zachodniopomorskiej Ligi MTB. Uczestniczyli w nim zawodnicy ze świdwińskiego Stowarzyszenia Turystyki Rowerowej.

Z trasą o długości 30 km pełną stromych podjazdów i szybkich niebezpiecznych zjazdów zmierzyło się dwóch reprezentantów STR Świdwin. Po raz kolejny pokazali się z dobrej strony. Krzysztof Sikora w swojej kategorii M5 pojechał bardzo dobrze i zajął 2 miejsce, natomiast Mariusz Kurlapski w kategorii M4 zajął 8 miejsce. Należy dodać, że na całej trasie panowały bardzo trudne warunki atmosferyczne gdzie wąskie ścieżki pokryte błotem i wodą po sobotnich ulewach w znaczącym stopniu  utrudniały utrzymanie równowagi co zmuszało zawodników do jazdy w pełnym skupieniu wykorzystując maksymalnie swoje umiejętności techniczne. Nie obyło się bez małych wywrotek ale na szczęście nasi zawodnicy szczęśliwie dojechali do mety.

 

Szczególne podziękowania należą się naszemu koledze Jackowi Siwkowi za sprawne i  wzorcowe przygotowanie techniczne rowerów do zawodów.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Zarząd STR- Świdwin

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe