Dzień Dziecka na sportowo

  • 5.06.2017, 19:56
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Dzień Dziecka na sportowo
1 czerwca 2017 r.  na miejskim stadionie w Świdwinie odbyła się czwarta edycja  „ Biegu  od Przedszkolaka do Maratończyka ".

Organizatorami zawodów był Klub Biegacza "Sprint", współorganizatorami Park Wodny "Relax" w Świdwinie i Starostwo Powiatowe, które dofinansowało biegi dla dzieci. Zawody rozpoczęły się o godzinie 17.00 , a zakończyły o godzinie 18.30. Wzięło w nich udział 150 zawodników z przedszkoli i szkół podstawowych  z powiatu świdwińskiego . Rywalizowano w następujących kategoriach :

Przedszkole

rocznik 2011 i młodsi / dziewczęta i chłopcy/ - 100m

rocznik 2010 / dziewczęta i chłopcy . – 200 m

Szkoła podstawowa

rocznik 2009-2008  / dziewczęta i chłopcy/ - 200 m

rocznik 2007- 2006 / dziewczęta i chłopcy/ - 400 m

rocznik 2005- 2004 / dziewczęta – 600 m ; chłopcy – 800 m /

Wszyscy zawodnicy zostali udekorowani pamiątkowymi medalami , dyplomem oraz słodkim poczęstunkiem , natomiast najlepszych trzech biegaczy w poszczególnych kategoriach otrzymało puchar.

Klasyfikacja przedszkola:

rocznik 2012 i młodsi / dziewczęta /:

1 miejsce - Ania Siwek

2 miejsce - Maja Jędrzejczak

3 miejsce - Nadia Kulrlapska

rocznik 2012 i młodsi / chłopcy/

1 miejsce - Michał Malon

2 miejsce - Marcelin Zatoń

3 miejsce - Leon Kuczyński

rocznik 2011 / dziewczęta /

1 miejsce- Nina Kurlapska

2 miejsce - Łucja Szczytkowska

3 miejsce - Patrycja Kulesza

rocznik 2011/ chłopcy/

1 miejsce - Wojciech Ademetz

2 miejsce - Jakub Sadło

3 miejsce - Damian Remba

rocznik 2010 / dziewczęta/

1 miejsce - Oliwia Grad

2 miejsce - Lena Witkowska

3 miejsce- Lena Rolik

rocznik 2010 / chłopcy/

1 miejsce - Ignacy Wardeński

2 miejsce- Filip Korzystko

3 miejsce - Kacper Skrzekut

Klasyfikacja szkoły podstawowej :

rocznik 2009- 2008 / dziewczęta/

1 miejsce - Aleksandra Mac

2 miejsce - Julia Spychalska

3 miejsce - Zuzanna Lis

 

 

rocznik 2009- 2008 / chłopcy/

1 miejsce - Dawid Szyjka

2 miejsce - Radosław Pasieka

3 miejsce - Fabian Mycko

rocznik 2007- 2006 / dziewczęta/

1 miejsce - Róża Adametz

2 miejsce - Jagoda Adamczyk

3 miejsce - Alicja Salwerowicz

rocznik 2007- 2006 / chłopcy/

1 miejsce - Mikołaj Jagodziński

2 miejsce - Kacper Gbur

3 miejsce - Bartek Cybul

rocznik 2005- 2004 / dziewczęta/

1 miejsce - Marta Sieradzka

2 miejsce - Wiktoria Orenczak

3 miejsce - Dagmara Adamczyk

rocznik 2005- 2004 / chłopcy/

1 miejsce - Bartek Okrutny

2 miejsce - Bartek Mirowski

3 miejsce- Rafał Skwara

Najmłodsza zawodniczka Pola Dereń ( 1,5 roku) ,   mimo dość silnego wiatru  wystartowała  i dobiegła samodzielnie do mety.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w zawodach ,  gratulujemy  zawodnikom                  i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Fot. Wiesław Gasek

 

Zarząd KB Sprint Świdwin

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gość
gość 10.06.2017, 10:24
Miejsce trzecie w biegu chłopców z rocznika 2004-2005 zajął Rafał Skwira a napisano błędnie Skwara.

Pozostałe