Festiwal Spiskowców Rozkoszy 2018

start 22.06.2018 godz. 18:00
koniec 24.06.2018 godz. 17:35

Lokalizacja: ŁOBEZ

Zapraszamy na Festiwal Spiskowców Rozkoszy 2018

Spiskowcy Rozkoszy to druga edycja festiwalu łącząca wątki kulinarne, przyrodnicze i artystyczne. Impreza odbędzie od 22 do 24 czerwca 2018 roku w miejscowości Bełczna (gmina Łobez) oraz w jej okolicach. Główną bazą festiwalu jest Dworek Tradycja w Bełcznej.

W programie przewidzianych jest około 30 wydarzeń, a będą to liczne degustacje potraw (kuchnia portugalska, kuchnia słowiańska, kuchnia indyjska), warsztaty rzemiosła artystycznego i kulinarne, spacery edukacyjne po lasach doliny Regi, spotkania multimedialne, rajd na orientację Hydrozagadka w Szuwarach, koncert jazzowo-folkowej grupy  T/aboret, kino plenerowe itd.

Jest wydarzeniem szczególnym dla pasjonatów eksperymentowania w kuchni, miłośników przyrody, a także sztuki. „Spiskowcy Rozkoszy” to festiwal dla osób aktywnych i poszukujących nowych wyzwań.

Głównymi organizatorami imprezy są:

- Stowarzyszenie na rzecz Tradycji z Bełcznej (Grażyna Zaremba-Szuba) 
- oraz Zakrzywienie Czasoprzestrzeni (Przemek Lewandowski).

Kontakt: [email protected] (Przemek)

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia (2)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.