Nowe lampy oświetlą dwie ulice

  • 14.04.2018, 14:11
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Nowe lampy oświetlą dwie ulice
Rozpoczęła się kolejna inwestycja miasta Świdwin – wykonanie oświetlenia przy ulicach Kombatantów Polskich i Wojska Polskiego.

Niedawno rozpoczęła się przebudowa ulicy Wojska Polskiego. Odcinek od skrzyżowania z Drawską aż do policji jest obecnie rozkopany i nieprzejezdny. W dalszej kolejności przewidziane są podobne prace na ulicy Kombatantów Polskich. Inwestycję tę prowadzi Powiatowy Zarząd Dróg, ale również samorząd miasta Świdwin będzie miał w niej swój udział – wykona nowe oświetlenie przy obu ulicach.

Został już rozstrzygnięty przetarg, który wyłonił wykonawcę prac – firmę Usługi Ogólnobudowlane z Dalewa. 5 kwietnia odbyło się przekazanie placu budowy. Umowa zakłada zakończenie prac na ulicy Wojska Polskiego do 30 kwietnia, natomiast na Kombatantów Polskich do 31 lipca. Zostaną ułożone nowe kable i będzie zainstalowanych 25 słupów oświetleniowych z oprawami. Koszt tych prac wyniesie 143 tysiące 386 złotych, 23 grosze.

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 16.04.2018, 22:28
Ciągle inwestują w centrum, wymieniają na nowe. A na spółdzielczej nie ma w ogóle oświetlenia.

Pozostałe