czwartek, 28 marca 2024 23:58
Ważne informacje

Kolejny udany start zawodnika STR Świdwin

Zawodnik Stowarzyszenia Turystyki Rowerowej Świdwin Mateusz Kurlapski odnotował kolejny udany start w zawodach.

W dniu 08.07.2017 r. po drogach powiatu leszczyńskiego, kościańskiego i wolsztyńskiego została rozegrana III edycja  Szosowego Supermaratonu „Szlakiem Don Kichota” oraz III Maraton Szosowy Służb Mundurowych Nietążkowo 2017  zorganizowanego przez Leszczyński Klub Kolarski w którym udział wzięło prawie 380 kolarzy. W zawodach wystartował Mariusz Kurlapski i po raz kolejny spisał się wzorowo. Mariusz wystartował na dystansie mega 145 km i w swojej kategorii wiekowej zajął III miejsce pokonując dystans w czasie 03:59:33 ze średnią prędkością 35,5 km/godz. Ponadto w klasyfikacji służb mundurowych zawodnik nasz zajął II miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych maratonach rowerowych.