Międzyszkolny Konkurs ,,Świdwin moje miasto”

  • 15.03.2018, 10:32
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Międzyszkolny Konkurs ,,Świdwin moje miasto”
Uczniowie klas II i III świdwińskich szkół podstawowych po raz szósty spotkali się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Orła Białego w Świdwinie na Międzyszkolnym Konkursie ,,Świdwin moje miasto”. Patronat nad konkursem objął Pan Jan Owsiak, Burmistrz Miasta Świdwin.

Uczniowie z klas II reprezentujący poszczególne szkoły wzięli udział w konkursie wiedzy i zmagali się z pytaniami tematycznie związanymi ze Świdwinem. Natomiast uczniowie z klas III mieli możliwość prezentacji swoich uzdolnień plastycznych poprzez wykonanie dowolną techniką pracy na temat naszego miasta.

W skład komisji oceniającej uczestników konkursu weszli zaproszeni goście: Pani Joanna Nowicka – Instruktor plastyk Świdwińskiego Ośrodka Kultury, Pan Bogdan Wachowiak – Kierownik Wydziału Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Świdwin.

 

Wyniki konkursu wiedzy o naszym mieście:

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Lotników Polskich (Paweł Banasik, Mateusz Hauszka, Hanna Miedzik, opiekun: Pani Narcyza Juszczak),

II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. ppor. Emilii Gierczak (Nadia Androwiak, Szymon Grabowski, Nadia Gryciuk, opiekun: Pani Magdalena Kantyka),

III miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego (Julia Jasińska, Gabriela Parniak, Dawid Wąś, opiekun: Pani Emilia Wierzbowska).

 

Wyniki konkursu plastycznego:

I miejsce – Maria Kondracka, Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. ppor. Emilii Gierczak,

II miejsce – Oliwia Troska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Lotników Polskich,

III miejsce – Kinga Jackiewicz, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego.

 

Pozostali uczestnicy konkursu plastycznego: Zuzanna Cieślak PSP1, Wiktoria Wojewoda PSP2, Maja Paździerska PSP3.

 

Gratulujemy zwycięzcom.

Dziękujemy Panu Janowi Owsiakowi, Burmistrzowi Miasta Świdwin, za patronat nad konkursem i za ufundowanie nagród oraz Radzie Rodziców z naszej szkoły za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku.

 

Organizatorzy konkursu: Anna Kuzio, Beata Wachowiak

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe