Przedsiębiorcy mają miejsce na spotkania

  • 18.04.2018, 09:59
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Przedsiębiorcy mają miejsce na spotkania
Świdwińskie Stowarzyszenie Kupców Rzemieślników i Handlowców ma nową siedzibę. W sobotę 14 kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie pomieszczenia.

To Stowarzyszenie powstało w 1992 roku, aby reprezentować środowisko lokalnych przedsiębiorców. Kiedyś mieściło się w budynku Urzędu Miasta, potem przez długi czas nie miało siedziby. Niedawno burmistrz Jan Owsiak udostępnił organizacji pomieszczenie w budynku dawnej hali sportowej przy ulicy 3 Marca. Było ono mocno zaniedbane, jednak przedsiębiorcy własnymi siłami przeprowadzili remont. 14 kwietnia odbyła się uroczystość przekazania z udziałem burmistrza Jana Owsiaka i księdza Piotra Rodaka.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Stowarzyszenie Kupców Rzemieślników i Handlowców zrzesza około 35 osób. Prezesem jest Mariusz Storczyk, a ponadto w skład zarządu wchodzą: Dorota Adamowicz, Mariusz Dymiński, Ryszard Lipkowicz, Jacek Hnatowicz, Grzegorz Miętek, Krzysztof Drozdowski.

Promocja Urząd Miasta Świdwin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
prywaciarz
prywaciarz 21.04.2018, 10:49
Czas na to, żeby stowarzyszenia przedsiębiorców zaczęły domagać się równouprawnienia z osobami prywatnymi, serio. Dlaczego na przykład ja jako przedsiębiorca jestem narażony ze strony komornika na całkowite pozbawienie mnie środków do życia i prowadzenia firmy: http://pamietnikwindykatora.pl… podczas gdy osobom prywatnym czyli nieprowadzącym działalności gospodarczej przysługują kwoty wolne od egzekucji z pensji oraz na koncie bankowym? Oni utrzymują się z pracy najemnej a my z prowadzenia firmy i też chcemy przetrwać.

Pozostałe