Julia Kobierecka mistrzem Polski

  • 26.04.2018, 21:14
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Julia Kobierecka mistrzem Polski
Rewelacyjny start utalentowanej 17 letniej zawodniczki Klubu Sportów Siłowych „ŚWIT” Świdwin w Mistrzostwach Polski.

W dniu 21.04.2018 roku w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 20 oraz Weteranów w Trójboju Siłowym Klasycznym (przysiad, wyciskanie leżąc, martwy ciąg),w których to znakomicie spisała się zawodniczka Klubu Sportowego ŚWIT Świdwin Julia Kobierecka, startująca w kategorii 57 kg juniorka do lat 20. Uzyskała łączny wynik 282,5 kg.

Julka ma dopiero 17 lat i niebywałe predyspozycje do sportów siłowych. W pierwszej konkurencji tzn. przysiadzie ze sztangą w pierwszym podejściu przysiadła ze sztangą ważącą 95 kg, następnie zaliczyła ciężar 97,5 kg , a w trzecim podejściu przysiadła ze sztangą ważącą 102,5 kg wysuwając się na pierwsze miejsce w swej kategorii. Po przysiadzie przyszła pora na wyciskanie sztangi leżąc i tutaj powiększyła swoją przewagę do 10 kg wyciskając sztangę o ciężarze 57,5 kg.

W ostatniej konkurencji, martwym ciągu, zaliczyła trzy podejścia zaczynając od ciężaru 110 kg poprzez 115 i w trzecim podejściu 122,5 kg z dużym zapasem. Drugą zawodniczkę wyprzedziła o 22,5 kg.

Gratulacje dla zawodniczki , którą teraz czekają przygotowania do Mistrzostw Polski w Wyciskaniu Sztangi EQ.

Julia Kobierecka obecnie trenuje na siłowni w Parku Wodnym Relax w Świdwinie pod okiem szkoleniowców i działaczy Klubu Sportów Siłowych ŚWIT Świdwin.

 

Promocja Urząd Miasta Świdwin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe