Rodzina do podstawa – projekt MOPS

  • 30.04.2018, 10:21
  • Remigiusz Warcholski
Rodzina do podstawa – projekt MOPS
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdwinie informuje, że jest realizatorem projektu konkursowego pn. „ Rodzina to podstawa” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Europejskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Uczestnicy projektu w ramach ścieżki reintegracji odbyli indywidualne spotkania z psychologiem i pedagogiem. Została przeprowadzona indywidualna diagnoza potrzeb i potencjałów uczestników projektu pod względem społecznym, która ma na celu dostosowanie form wsparcia adekwatnych do potrzeb uczestników projektu. W dniach 24.04.2018r. – 26.04.2018r. odbyła się I sesja coachingu rodzicielskiego. Były to indywidualne spotkania rozwojowe dla rodziców. Coaching rodzicielski ma na celu wspieranie rodziców w procesie wychowania dzieci i pokazywanie im narzędzi i umiejętności , które w znaczący sposób poprawią jakość wzajemnych relacji i okazywanego dziecku wsparcia.

 

Koordynator projektu

Alina Kowalska

Remigiusz Warcholski

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe