Siódmy marsz świdwińskich amazonek

  • 30.05.2018, 08:23
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Siódmy marsz świdwińskich amazonek
W sobotę 19.05.2018r odbył się VII Marsz Nordic Walking zorganizowany przez Świdwińskie Stowarzyszenie ,,Amazonka” w ramach zadania publicznego ze Starostwem Powiatowym w Świdwinie pt. Sport źródłem sprawności osób niepełnosprawnych”

Marsze organizowane przez Amazonki stały się już tradycją i odbywają się co roku w maju. W marszu wzięły udział amazonki z innych miast: Białogardu, Kołobrzegu, Koszalina, Szczecina oraz inne osoby chętne z terenu naszego miasta. Pod kierunkiem P. Małgorzaty Miękczyńskiej, instruktorki nordic walking grupa po krótkim instruktażu i rozgrzewce przemierzyła trasę ok. 7 km. trasą w kierunku Buczyny. Na zakończenie odbył się posiłek regeneracyjny i zabawa przy ognisku.

Świdwińskie Stowarzyszenie ,,Amazonka”

78-300 Świdwin ul.Kołobrzeska 43

[email protected]

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe