Sukces młodych lekkoatletów

  • 30.05.2018, 08:33
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Sukces młodych lekkoatletów


W dniu 28.05.2017r. w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Szkolnej Lidze LA. Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdwinie kolejny raz udowodnili, że należą do najlepszych lekkoatletów w województwie. Zajęli oni II miejsce. Szkolna liga LA są to zawody, w której uczniowie startują w różnych konkurencjach lekkoatletycznych, a uzyskane wyniki przelicza się na punkty. Drużynę stanowi 15 osób, natomiast do punktacji zalicza się 12 najlepiej punktujących zawodników.
 Skład zespołu:
Patryk Grodzicki, Bartosz Tatys, Uss Miłosz, Borny Nikodem, Stachniak Damian, Jakubik Jakub, Adamek Wiktor, Karst Szymon, Sokołowski Michał, Robak Jacek , Chojenta Adrian, Świder Maciej.
Drużynę przygotował Jarosław Król

Promocja Urząd Miasta Świdwin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe