Lotnicze święto

  • 10.07.2018, 16:56
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Lotnicze święto
Tłumy ludzi z całej Polski przyjechały do Świdwina w sobotę 30 czerwca, aby wziąć udział w kolejnym „Pikniku Lotniczym”.

Największa i najpopularniejsza świdwińska impreza rozpoczęła się uroczystą zbiórką, podczas której przypomniano historię i dzień teraźniejszy 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie i nagrodzono wyróżniających się żołnierzy, po czym odbyła się uroczysta defilada. Na terenie lotniska pojawiło się wielu wystawców. Nie zabrakło również świdwińskiego Urzędu Miasta, który wystawił stoisko promocyjne z gadżetami. Zainteresowanie zwiedzających wzbudzał sprzęt wojskowy. Odbyły się pokazy tresury psów policyjnych, sztuk samoobrony, grup rekonstrukcyjnych. Największą atrakcją były akrobacje samolotów w powietrzu. Po pierwszy można było zobaczyć niezwykle widowiskowy wspólny pokaz samolotów MIG-29 wraz z XA41.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe