Rodzinne pożegnanie lata na podzamczu

  • 19.09.2018, 15:17 (aktualizacja 20.09.2018 15:44)
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Rodzinne pożegnanie lata na podzamczu
„Piknik rodzinny”, który odbył się w sobotę 1 września był znakomitą okazją do zabawy dla młodszych i starszych mieszkańców Świdwina. Od popołudnia aż do późnych godzin nocnych podzamcze rozbrzmiewało rozrywkową muzyką i było zapełnione tłumami ludzi.

Najmłodsi uczestnicy zabawy chętnie korzystali z zabaw integracyjnych z animatorami, brali udział w zawodach sportowych i puszczali ogromne bańki mydlane. Mogli także bezpłatnie poskakać na dmuchanych zamkach oraz skorzystać z gokartów. Atrakcją dla dorosłych natomiast było plenerowe gotowanie na dwóch wielkich patelniach w wykonaniu Sylwii Biały i Mariusza Szweda - kucharzy znanych z kulinarnych programów telewizyjnych „Hell’s Kitchen”, oraz  „Master Chef”. Wspólnie przyrządzili oni dania, które wystarczyły na około 1000 porcji, które następnie zostały rozdzielone wśród uczestników imprezy. W tym czasie przeprowadzili konkursy i warsztaty kulinarne dla publiczności oraz opowiadali o swoich przygodach związanych z występowaniem w telewizji.

Na scenie zaprezentowały się dzieci ze Szkół Tańca „Iskra” oraz "Omen", a na macie przed sceną swoje umiejętności zaprezentowali zapaśnicy z klubu ”Technik”. W namiocie Urzędu Miasta Świdwin rozdawano gadżety promocyjne, obok odbyły się pokazy ratownictwa medycznego, a każdy chętny mógł sobie zrobić zdjęcie w fotobudce. Muzyczną oprawę zapewnił najpierw zespół „Remi-X”, wykonujący popularne przeboje, a następnie M. Jay, czyli toruński wokalista disco z dwiema tancerkami, który zabawiał publiczność hitami disco. Na zakończenie odbył się spektakularny „Fire Show”, czyli artystyczny pokaz tańca z ogniem z elementami sztuki teatralnej, tańca i żonglerki.

Imprezę zorganizowali Burmistrz Miasta Świdwin, Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych oraz Młodzieżowa Rada Miasta.

Impreza była współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w ramach konkursu ogłoszonego przez Lokalną Grupę Działania- „Powiatu Świdwińskiego”

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

 

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Fajne sa
Fajne sa 12.09.2018, 19:57
Dobre mi to rodzinne pożegnanie z dwiema blondynkami na zdjęciu :)

Pozostałe