Wystawa na placu

  • 11.09.2018, 19:39
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Wystawa na placu
 „Ojcowie niepodległości” to tytuł wystawy ulicznej przygotowanej przez Instytut Pamięci Narodowej w Szczecinie. Można ją oglądać pod pomnikiem na Placu Konstytucji 3 Maja w Świdwinie.

Wystawa została przygotowana z okazji zbliżającej się setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Składa się z plansz zawierających zdjęcia najważniejszych polityków tamtego czasu, kalendarium wydarzeń, mapy, reprodukcje dokumentów sprzed stu lat itp.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Wystawa jest częścią akcji „Moja Niepodległa”, której celem jest zaproszenie Polaków za pośrednictwem mediów społecznościowych, w jaki sposób rozumieją i postrzegają pojęcie „#MojaNiepodległa”. Szczegóły na stronie www.mojaniepodlegla.pl.

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe