Pożegnanie lata 2018

  • 20.09.2018, 15:15
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Pożegnanie lata 2018
Członkowie Towarzystw Kresowych Wilna i Lwowa wspólnie z pracownikami Zamku postanowili pożegnać w dniu 11 września 2018 sezon urlopowy przy ognisku, pieczonych ziemniakach i grillowanych kiełbaskach.

Ze względu na nieprzewidywalną aurę i oziębienie przenieśliśmy się do holu, a kiełbaski zgrillowała zawsze z uśmiechem rozwiązująca kłopoty p. Dorota Wojtanowska z pracownikami którym serdecznie dziękujemy. Kiełbaski wyglądały apetycznie i były smaczne. W menu znalazł się chlebek ze smalcem i ogórkiem kiszonym, kawa i herbata. Wszystkim dopisywały humory, a „Leszczyna” z Pęcerzyna swoim występem zachęciła wszystkich do tańca i wspólnego śpiewania. Nawet przybyłym gościom w osobach Przewodniczącej Rady Powiatu – Danuty Malitowskiej, Wójta Gminy Brzeżno - Jerzego Anielskiego i Kierownika Wydziału Oświaty Kultury Zdrowia i Sportu Urzędu Miasta Świdwin - Bogdana Wachowiaka udzieliła się radosna atmosfera.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Ponadto Prezes TMLiKPW – Mieczysław Kostur jak zwykle przygotował miłą niespodziankę - tym razem uhonorował Wójta Gminy Brzeżno – Jerzego Anielskiego oraz członkinie zespołu „Leszczyna”: Czesławę Szymańską i Gizelę Skraburską odznaką 30–lecia TMLiKPW, przyznaną przez Zarząd Główny TMLiKPW we Wrocławiu.

                Ponadto Prezesi Towarzystw przedstawili plan działania do końca roku który został przyjęty jednomyślnie.

                W dobrym nastroju wszyscy wrócili do domu, obiecując sobie i towarzyszom dalszą owocną dla społeczności i swojej satysfakcji działalność. Organizatorzy serdecznie dziękują Dyrektorowi Zamku - Bolesławowi Kurkowi za sponsorowanie imprezy, Wójtowi - Jerzemu Anielskiemu za udostępnienie autokaru dla „Leszczyny”, artystom „Leszczyny” za umilenie imprezy, a pracownikom Zamku za pomoc przy organizacji.

                                                                              Do zobaczenia za rok 

                                                                                  Anna Teresińska

                                                                                 Prezes TMWibKW

Promocja Urząd Miasta Świdwin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe