Biegnąc świętowali jubileusz

  • 20.09.2018, 15:24
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Biegnąc świętowali jubileusz
Absolwenci, uczniowie i nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego ze Świdwina, zainaugurowali obchody  50-lecia swojej szkoły biegiem parkrun.

 Wśród 105 osób, które pokonały trasę parkrun do samolotu i z powrotem większość związana jest z naszym ogólniakiem. Inicjatorką tego nietypowego biegu była Joanna KURLAPSKA, a swoich uczniów i kolegów nauczycieli do biegu poprowadził osobiście Dyrektor LO Krzysztof MROWIŃSKI. To znakomity przykład dla młodzieży jak aktywnie można spędzić sobotni poranek. Dodatkowo dyrektor LO ufundował 2 puchary, które wybiegali absolwenci: Kasia SZABLEWSKA i Maciej TYSZKIEWICZ. Po biegu był słodki poczęstunek serwowany przez wolontariuszki z ogólniaka dla wszystkich uczestników parkrun. Mam nadzieję, że ten pierwszy bieg na dystansie 5 km nie będzie ostatnim. Warto przypomnieć, że z kodem parkrun możesz biegać już w 57 miejscach w Polsce. Co ważne na bieg parkrun nie musisz wcześniej się zapisywać, nie ma opłaty startowej, dystans pokonujesz biegnąc truchtając lub maszerując. 
W naszej sobotniej zabawie w bieganie nikt nie będzie ostatni, ponieważ zawsze na biegu mamy osobę „zamykającą stawkę”.  Wyniki z biegu dostępne jak zwykle na naszej stronie:http://www.parkrun.pl/swidwin/rezultaty/ostatnierezultaty/, a więcej zdjęć  na ogólnodostępnej stronie FB: https://www.facebook.com/parkrunSwidwin/  w załączeniu kilka zdjęć: Ani Simlat, Wiesława Wieczorka i Adama Brdysia.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Zaprasza i pozdrawia

Koordynator parkrun Świdwin

Wiesław Gasek

Promocja Urząd Miasta Świdwin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe