Biegowy weekend pełen wrażeń

  • 15.10.2018, 16:00
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Biegowy weekend pełen wrażeń

W  pierwszy weekend października w powiecie świdwińskim odbyły się dwie biegowe imprezy. W obydwu uczestniczyli biegacze ze świdwińskiego klubu „Sprint”.

W sobotę, w sąsiednim Połczynie - Zdroju, miał miejsce Bieg z Okazji Dnia Niepodległości na dystansie 5,3 km.

Trasa była bardzo malownicza i jednocześnie wymagająca; pogoda bardziej letnia niż jesienna. Świdwiniacy stawili się liczną grupą na linii startu (ogółem 25 osób). Zawodnicy K.B. „Sprint”  Świdwin osiągnęli następujące rezultaty:

14. Marek Wiliński 0:23:59 (I m-ce w kategorii M50)

43. Magdalena Sobieraj 0:28:21

51. Sebastian Gutowski 0:29:56

53. Małgorzata Malinowska 0:30:15 (III m-ce K50)

54. Mirosław Kępka 0:30:15

55. Dariusz Kołakowski 0:30:15

W niedzielę odbył się natomiast  V Bieg Przełajowy wokół Jeziora Bukowiec, organizowany przez „Sprint”. Z racji wymagającej trasy, biegnącej głównie po leśnej ścieżce, jest to bieg  dla koneserów zawodów przełajowych.  Na plaży jeziora stawiła się jednak dość liczna grupa – 71 zawodników. Pogoda nie rozpieszczała, ponieważ przelotnie padało, ale wszystkim szczęśliwie udało się ukończyć zawody. Tradycyjnie, po wyścigu, przyszedł czas na wręczanie trofeów  i kiełbaskę z grilla. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne imprezy biegowe w Świdwinie.

Zarząd K. B. „Sprint” Świdwin

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe