Wspólnie przeżyli 50 lat

  • 25.10.2018, 16:39
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Wspólnie przeżyli 50 lat
W piątek 19 października minęła dokładnie 50. rocznica ślubu państwa Zenony i Józefa Ilkowskich. Z tej okazji pojawili się oni w świdwińskim Urzędzie Stanu Cywilnego na jubileuszowej uroczystości.

„Złote Gody” państwa Ilkowskich były okazją do odnowienia przysięgi małżeńskiej. Ceremonię tę poprowadziła kierownik USC Małgorzata Kłoczko. Jubilaci otrzymali również medal „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznawany przez prezydenta RP. Wręczył go burmistrz Świdwina Jan Owsiak, który złożył małżonkom życzenia kolejnych długich lat w szczęściu i zdrowiu.

Państwo Ilkowscy poznali się na początku 1967 roku, a 19 października 1968 roku zawarli ślub. Pan Józef pracował w Państwowym Ośrodku Maszynowym w Świdwinie, a pani Zenona w spółdzielni chemicznej a następnie w PCK i w MOPS. Małżonkowie doczekali się trójki dzieci – córki i dwóch synów oraz trójki wnucząt – dwóch wnuczek i wnuka. Dziś oboje są emerytami, a ich ulubionym zajęciem jest praca na działce.

Promocja Urząd Miasta Świdwin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe