Weekend w powiecie świdwińskim.

  • 19.11.2018, 16:59 (aktualizacja 19.11.2018 17:01)
  • Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie
Weekend w powiecie świdwińskim.
Dnia 11 listopada 2018 roku około godziny 2350 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Świdwinie otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Cieszyno.

Do zdarzenia bezzwłocznie zostały zadysponowane niezbędne siły i środki. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że ogniem objęta jest część budynku dwurodzinnego. 
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia z jednoczesnym podaniem prądu wody w natarciu oraz jeden prąd wody w obronie. Podczas przeszukania pustostanu, który był objęty pożarem znaleziono zwęglone zwłoki mężczyzny. Działania zakończono  ok. godziny 5 nad ranem.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Następnego dnia rano, tuż po zmianie służby  do SKKP w Świdwinie wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego w okolicach miejscowości Dziwogóra. Zadysponowano niezbędne siły i środki z terenu powiatu. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uwolnieniu kierowcy z pojazdu za pomocą narzędzi hydraulicznych oraz udzieleniu kpp wszystkim uczestnikom zdarzenia.

Opracowanie: mł. asp. Piotr Krasiński

Zdjęcia: JRG Świdwin

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe