10. Rajd Turysty Weterana

  • 25.11.2018, 17:58
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
10. Rajd Turysty Weterana
17 listopada 2018 r. pod basenem w Świdwinie zebrało się 20 uczestników 10. Rajdu Turysty Weterana, opiekunów szkolnych kół PTTK z oddziału świdwińskiego.

Rajd był kontynuacją corocznej imprezy. Autokar dowiózł wszystkich do Przyrzecza. Następnie uczestnicy rajdu udali się na szlak. Trasa przebiegała wzdłuż ścieżki przyrodniczej „Torfowisko Karsibór” - w sumie około 10 km. Wędrując, uczestnicy podziwiali walory naszej małej ojczyzny. Pomimo sporej odległości i mroźnej pogody, wszyscy uczestnicy szczęśliwie dotarli do Przyrzecza. Punktem docelowym była świetlica należąca do gminy Brzeżno. Na uczestników czekał już turystyczny posiłek. Wszyscy otrzymali również pamiątkowe przypinki i magnesy. Aura tego dnia dopisała, a wszyscy w dobrych humorach zostali odwiezieni do domów autobusem. Imprezę dofinansowało Starostwo Powiatowe.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

/ZG PTTK/

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe