Burmistrz chce współpracować z wojskiem

  • 25.11.2018, 18:02
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Burmistrz chce współpracować z wojskiem
Przedstawiciele dowództwa 1. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego oraz 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego złożyli w piątek 23 listopada wizytę burmistrzowi Piotrowi Felińskiemu.  

To szczególna chwila zarówno dla burmistrza, który kilka dni temu objął urząd, jak i dowódcy 1. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego, generała brygady pilota Ireneusza Starzyńskiego, który niedawno odebrał nominację generalską. Nie zabrakło więc obopólnych gratulacji, a także deklaracji współpracy, do której przyłączył się zastępca dowódcy 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego płk. mgr inż. Tomasz Chukowski.  – Rozmawialiśmy o wspólnych projektach, w których miasto mogłoby uczestniczyć wraz z wojskiem oraz planach dotyczących osiedla wojskowego - mówi burmistrz Piotr Feliński.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Promocja Urząd Miasta Świdwin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe