Uczyli dzieci i młodzież patriotyzmu

  • 4.12.2018, 22:05
  • Remigiusz Warcholski
Uczyli dzieci i młodzież patriotyzmu
Dobiegł końca cykl spotkań historycznych z dziećmi i młodzieżą powiatu świdwińskiego z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Projekt nosił tytuł „Jestem Polakiem – 100 lat niepodległości Polski”. Był realizowany pod patronatem Fundacji Inicjatyw Obywatelskich i Integracji Społecznej „Jedność” i dofinansowany z mikrodotacji FIO 2018. Realizowała to „Grupa Nieformalna”, czyli Bogumiła Duda, Wiesława Piskor oraz Kazimierza Szafrański, którzy prowadzili spotkania przybliżające najmłodszym mieszkańcom powiatu świdwińskiego okoliczności odzyskania przez Polskę niepodległości. Opiekunem projektu w imieniu Fundacji był Zygmunt Bąk.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Spotkania rozpoczęły się we wrześniu i trwały do końca listopada. Odbywały się w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych oraz w świetlicach. Skorzystało z nich około 1400 uczniów.

Remigiusz Warcholski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe