Lodowisko jest już czynne

  • 17.12.2018, 15:06 (aktualizacja 21.12.2018, 15:20)
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Lodowisko jest już czynne
Sztuczne lodowisko na Placu Konstytucji 3 maja zostało otwarte w sobotę 15 grudnia i od razu spotkało się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Świdwina.

Jest to znakomita zimowa rozrywka dla osób praktycznie w każdym wieku. Do rekreacyjnego poślizgania się nie trzeba żadnych większych umiejętności. Nawet ktoś, kto do tej pory nigdy nie miał łyżew na nogach szybko jest w stanie opanować tę sztukę. Najmłodsze dzieci mogą się uczyć jazdy za pomocą specjalnych chodzików w kształcie pingwina.

Zapraszamy zatem wszystkich chętnych do korzystania z nowej atrakcji. Lodowisko będzie czynne do 28 grudnia w godzinach 12 – 20. Jazda trwa 50 minut i odbywa się według godzinowego harmonogramu. Na taflę można wchodzić tylko w wyznaczonych do tego miejscach, a jednocześnie może na niej przebywać maksymalnie 25 osób. Obowiązkowo należy mieć łyżwy, a kto nie ma własnych, ten może je bezpłatnie wypożyczyć na 50 minut podając swoje dane obsłudze. Dzieci do lat 7 mogą przebywać na lodzie pod opieką osób dorosłych na łyżwach. Dzieciom do lat 10 zaleca się jazdę w nakolannikach.

 

 

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe