Dwa tygodnie ślizgania za nami

  • 07.01.2019, 21:24 (aktualizacja 07.01.2019, 21:26)
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Dwa tygodnie ślizgania za nami
       Ogromną atrakcją sezonu świątecznego w Świdwinie było sztuczne lodowisko na Placu Konstytucji 3 Maja. Nowa forma rekreacji spotkała się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców miasta.

            Lodowisko z syntetyczną nawierzchnią zostało ustawione na głównym placu miasta w sobotę 15 grudnia i niemal od razu zapełniło się amatorami ślizgania na łyżwach. I nic dziwnego – zimą nie ma tylu plenerowych atrakcji, co latem, natomiast ta rozrywka jest wielką frajdą dla osób w każdym wieku. Wielu użytkowników założyło pierwszy raz w życiu łyżwy na nogi. Najmłodsi użytkownicy mieli do dyspozycji chodziki w kształcie pingwina, pozwalające utrzymać równowagę

Szczególnym powodzeniem lodowisko cieszyło się w  godzinach wieczornych. Zarówno wejście na taflę, jak i wypożyczenie łyżew było darmowe, co niewątpliwie przyczyniło się do bardzo dużej frekwencji. Lodowisko zostało wynajęte przez Urząd Miasta na dwa tygodnie (do 28 grudnia). W ciągu tego czasu skorzystały z niego 2382 osoby.

Promocja Urząd Miasta Świdwin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe