Internetowy punkt rozliczeń PIT

  • 12.02.2019, 21:24 (aktualizacja 12.02.2019 21:29)
  • Remigiusz Warcholski
Internetowy punkt rozliczeń PIT

 

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Białogardzie informuje, iż 20.02.2019 r. w godzinach od 9 do 12 w siedzibie Urzędu Miasta Świdwin utworzony zostanie dodatkowy punkt wysyłania zeznań drogą elektroniczną, w którym przy wsparciu pracowników Urzędu Skarbowego w Białogardzie będzie można szybko i prawidłowo wypełnić obowiązek rozliczenia się z osiągniętych dochodów.

Do prawidłowego złożenia zeznań za rok 2018 niezbędne będzie posiadanie dokumentów otrzymanych od płatników (np. PIT-11, PIT- 8C , PIT-40, PIT-R ), danych dotyczących odliczanych ulg podatkowych oraz kwoty przychodu z ubiegłorocznego zeznania.

W przypadku wspólnego zeznania potrzebne będą w/w dane dotyczące obojga małżonków.

W związku z powyższym w miarę możliwości osoby chcące skorzystać z tej formy winny posiadać w/w dane oraz (bardzo ważne) dowód osobisty.

Remigiusz Warcholski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe