KTO UKRADŁ WÓZEK INWALIDZKI?

  • 15.02.2019, 19:56 (aktualizacja 15.02.2019 19:58)
  • KPP w Świdwinie
KTO UKRADŁ WÓZEK INWALIDZKI?
Poszukujemy świadków kradzieży wózka inwalidzkiego na szkodę mieszkanki Świdwina. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o tej sprawie kradzieży, proszone są o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Świdwinie lub telefoniczny na numer 997.

Wczoraj w godzinach 10.30-12.30 pani Ewa pozostawiła wózek inwalidzki swojej córki na klatce schodowej przy ulicy Gagarina w Świdwinie po powrocie ze spaceru. Po dwóch godzinach, kiedy wyszła z mieszkania okazało się, że wózka już tam nie było.

Ta strata całkowicie uniemożliwia poruszanie się córeczki pani Ewy. Skradziony wózek "Otto bock lisa 2" wykonany był z aluminium z czarnym siedziskiem.

Zwracamy się z apelem do wszystkich osób posiadających jakiekolwiek informacje na temat tej kradzieży. Osoby posiadające wiedzę o tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdwinie, przy ulicy Wojska Polskiego 18a, pod numerem telefonu 94 365 05 11 lub z najbliższą jednostka Policji.   

KPP w Świdwinie
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe