Sukcesy zawodników „Feniksa”

  • 26.02.2019, 21:37 (aktualizacja 26.02.2019, 21:42)
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Sukcesy zawodników „Feniksa”
Zawodnicy UKL „Feniks” Świdwin już od początku roku sprawdzają swoją formę podczas startów na zawodach halowych w Szczecinie.


W dniu 19 stycznia 2019 r. na Halowych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego nasz Klub reprezentowali: Róża Adametz i Zuzanna Gutowska w biegu na 600m, Maja Adametz z biegu na 60m, Mariusz Wojalski w skoku w dal i biegu na 60m.

Podczas tych zawodów najlepszy wynik osiągnął  Mariusz Wojalski, który skokiem w dal na odległość 5,80 m wywalczył brązowy medal Mistrzostw Województwa.

W dniu 16 lutego 2019 r. najmłodsza grupa Feniksów startowała w 3. Halowych Mistrzostwach Województwa OLA Zachodniopomorskie.
Nasz Klub reprezentowały dziewczęta: Róża Adametz, Kinga Soćko-Kozik, Martyna Hałuszka, Zuzanna Jędrys oraz chłopcy: Adam Śmigielski, Igor Miller i Rafał Wojalski.

Dzięki udanym startom do finału biegu na 60 m dostali się Adam i Martyna oboje zajmując wysokie czwarte miejsca. Również czwarte miejsce zajęła Zuzia, której do medalu w skoku w dal zabrakło tylko 3cm. Dla większości zawodników to były pierwsze zawody na poziomie wojewódzkim, tym bardziej cieszą nas uzyskane wyniki.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów.

Joanna Kruk
Sekretarz UKL "Feniks" Świdwin

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hmm
hmm 03.03.2019, 20:16
SUPER! Asiu...........tak dalej trzymaj. Pozdrawiam.

Pozostałe